نمایندگی گری

نمایندگی-گری-دیاکو
[gravityform id="6" title="true" description="false" ajax="true"]

نمایندگی کولر گازی گری

نمایندگی گری در تهران یکی از زیر مجموعه های شرکت دیاکو سرویس پارس می‌باشد. کولر گازی های گری به دلیل امکانات و کیفیت خوبی که ارائه می‌دهند، همواره در بازار متقاضیان زیادی داشته و از این رو نصب، تعمیر و سرویس آن ها نیز حائز اهمیت می‌باشد. دیاکو سرویس علاوه بر نمایندگی کولر گازی گری، تمام موارد مربوط به عیب یابی و سرویس این محصولات را نیز با تکنسین های مجرب به انجام می‌رساند.

این نمایندگی گری‌ انواع کولر گازی ایستاده، پرتابل، اسپلیت داکت کانالی، دیواری، کاستی و… را تحت پوشش خدمات خود دارد. این نمایندگی با ویژگی هایی که در اختیار مشتریان قرار می‌دهد محل مناسبی برای دریافت خدمات ذکر شده می‌باشد، از جمله:

  1. راحتی و سهولت دسترسی به نمایندگی با استفاده از سایت و سیستم ثبت درخواست
  2. ارائه ضمانت نامه کتبی در جهت اعتماد سازی و حسن نیت انجام خدمت
  3. حضور تکنسین مربوطه در کوتاه ترین زمان در محل مورد نظر
  4. عیب یابی و تشخیص ایراد محصول با استفاده از ابزار های حرفه ای
  5. ارائه برآورد هزینه پیش‌ از حضور نیروی مربوطه در محل توسط واحد پشتیبانی نمایندگی گری بر اساس نرخ مصوب اتحادیه

نمایندگی-گری-دیاکو-سرویس-پارس

نصب کولر گازی گری

نصب کولر گازی گری یکی از مهم ترین خدماتی است که نمایندگی گری‌ ارائه می‌دهد. نصب نادرست کولر، توسط افراد متفرقه علاوه بر اینکه گارانتی این محصول را باطل می‌کند ممکن است صدمات جبران ناپذیری را نیز به آن وارد کند. به همین دلیل شرکت دیاکو سرویس پارس، تکنسین های مربوط به مراحل نصب کولر گری را پس از تماس شما در اسرع وقت در محل حاضر می‌کند تا آماده خدمت رسانی در این زمینه باشند. این نمایندگی گری‌ در زمینه نصب کولر گازی یک تکه پرتابل و دو تکه در تهران فعال است. در کولر های دو تکه یا اسپلیت یونیت های داخلی و خارجی باید به صورت مجزا نصب شوند. نیروی نصب در اولین مرحله، بهترین محل را برای قرارگیری یونیت داخلی انتخاب می‌کند، سپس پایه های کولر به دیوار متصل می‌شوند. در این مرحله نوبت به سوراخ کردن دیوار می‌رسد، این سوراخ جهت عبور دادن کابل ها و اتصالات کاربرد دارد. در آخرین حرکت نیز یونیت داخلی روی پایه قرار می‌گیرد.

حال تکنسین نمایندگی گری‌ وظیفه دارد، کندانسور یا یونیت بیرونی را نصب نماید. باز هم محل قرارگیری این یونیت از اهمیت بالایی برخوردار است و همچنین به خوبی باید پایه ها مستحکم شده باشند. پس از چک کردن اتصالات، با یک پمپ خلا، هوا و رطوبت را از مدار مبرد خارج می‌کنند.

لازم به ذکر است دیاکو سرویس پارس نمایندگی گری‌ در تهران تمامی مراحل بالا را با استفاده از نیروهای متخصص به انجام می‌رساند.

تعمیر کولرگازی گری

پس از نصب و استفاده از کولر ممکن است ایراداتی در نحوه عملکرد آن بوجود بیاید. بهره گیری از خدمات نمایندگی گری‌ برای امور تعمیرات، بهترین گزینه موجود است.

اگر موقع استفاده از کولر گازی به مشکل برخوردید احتمالا به دلیل یکی از موارد زیر خواهد بود:

۱. باد گرم و نامطبوع: اولین دلیلی که می‌تواند باد گرم کولر را توجیه کند، خالی بودن گاز آن است که به راحتی قابل شارژ کردن است. با این حال اگر مشکلی در زمینه میزان گاز وجود نداشته باشد، نمایندگی گری وضعیت کمپرسور کولر را بررسی خواهد کرد. همچنین برای اطمینان فیلتر و فن کولر نیز قابل بررسی هستند.

۲. تشکیل برفک در لوله برگشت کولر گازی

نمایندگی گری برای حل این مشکل، گرفتی لوله برگشت را بررسی خواهد کرد و همچنین وضعیت گاز کولر نیز چک خواهد شد.

۴. کولر،‌ به طور کلی هوادهی نمی‌کند:

در این وضعیت نیز گرفتگی لوله های کولر و خرابی کمپرسور باید مورد بررسی قرار بگیرند. یک تکنسین متخصص در این زمینه باید اطلاعات بالایی داشته و به تمام قطعات یک کولر گازی تسلط داشته باشد.

۵. ایجاد سر و صدای غیر معمول:

ممکن است در هنگام استفاده از کولر گازی به یکباره با صداهای غیر معمول از طرف آن مواجه شوید. نمایندگی گری در این صورت، به بررسی شکسته بودن یا نبودن پره های فن و تراز بودن آن پرداخته و همچنین بررسی می‌شود که یک جسم خارجی در کولر وجود نداشته باشد.

۶. استشمام بوی سوختگی:

یکی‌ از بدترین و سنگین ترین صدماتی که امکان دارد به کولر گازی آسیب بزند سوختن یا نیم سوز شدن کمپرسور یونیت داخلی آن است. اگر این بو از یونیت خارجی باشد، احتمالا فن آن دچار مشکل شده است. نمایندگی گری این مشکلات را نیز بررسی کرده و جای نگرانی بابت حل‌ آن وجود نخواهد داشت و تعمیر کولر گازی شما در اسرع وقت انجام میشود.

سرویس کولر گازی گری

نمایندگی گری یکی‌ مهم ترین خدماتی که برای کارکرد بهتر کولر گازی شما انجام خواهد داد، سرویس کردن دوره ای آن است. مهم ترین مزیت سرویس کردن کولر که معمولا نادیده گرفته می‌شود، افزایش طول عمر آن است. بهترین پیشنهاد برای انجام این موضوع، هر شش ماه یک بار است و در غیر این صورت سرویس کردن یک ساله ضروری به نظر می‌رسد. سرویس کولر گازی می‌تواند در زمان مناسب از ایرادات احتمالی وارد شده به این محصول گران قیمت جلوگیری کند. بنابراین باعث کاهش هزینه ها در زمینه تعمیرات نیز خواهد شد و بهترین عملکرد را به نمایش خواهد گذاشت.

اگر برای سرویس کولر گازی خود به نمایندگی گری مراجعه کنید، تکنسین های شرکت دیاکو سرویس خدمات زیر برای کولر شما انجام خواهند داد:

۱. شست و شوی تخصصی پنل های داخلی و خارجی

۲. تست کردن تمام قطعات و بررسی صحت عملکرد آن ها

۳. رفع ایرادات احتمالی و بردن دستگاه به نمایندگی

۴. تعویض قطعات مصرفی کولر گری

لازم به ذکر است برخی از این خدمات توسط نمایندگی گری به صورت رایگان انجام شده و برخی نیز به خصوص در زمینه تعویض قطعات همراه با هزینه است. این هزینه توسط نماینده شرکت و بر اساس نرخ اتحادیه اعلام می‌شود.

نمایندگی-گری-دیاکو-سرویس-پارس

معایب کولر گازی گری

معایب کولر گازی گری تقریبا با سایر برند های مطرح در این زمینه مشابه هستند. باید بدانید با اینکه کیفیت این محصولات در بازار ثابت شده هستند اما دلیل بر بی عیب بودن آن ها در تمام طول مدت استفاده نخواهد بود. مراجعه به نمایندگی گری در هنگام مشاهده هرگونه عیب در کولر گازی خیال شما را از بابت تعمیر تخصصی آن راحت خواهد کرد.

دو عیب بزرگ که از نظر مصرف کنندگان متوجه کولر های گازی گری است، خدمات پس از فروش نامناسب و همچنین نیاز به سرویس کردن دائمی آن ها است. در این زمینه بهتر است بدانید این کولر ها در خط تولید بسیار پیشرفته و با قطعات با کیفیت تولید می‌شوند بنابراین احتمال خرابی آن ها پایین است. برای حل مشکل خدمات پس از فروش ضعیف، نمایندگی گری در تهران یعنی شرکت دیاکو سرویس پارس در حال خدمت رسانی به تمام مشتریان این محصول است. در عین حال همان طور که ذکر شد می‌توانید از خدمات سرویس دهی نمایندگی نیز به تناوب بهره ببرید.

در کنار معایب ذکر شده برخی مزایا نیز در کولر گازی گری مشهود است. مثل: کارکرد عالی در شرایط آب و هوایی مختلف، مصرف بهینه و سرمادهی عالی که این کولر را سایر برند ها متمایز می‌کند.

برای کسب اطلاعات در رابطه با خدمات تعمیر کولر گازی ال جی

کلیک کنید

نمایندگی کولر گازی گری در تهران

پیدا کردن نمایندگی کولر گازی گری در تهران که معتبر باشد می‌تواند برای مشتریان این محصول مشکلاتی را ایجاد کند. شرکت دیاکو سرویس پارس که دارای سابقه ۱۲ ساله در زمینه همکاری با برند های معتبر لوازم خانگی مثل سامسونگ، ال جی، بوش و غیره است،‌ نمایندگی گری را نیز بر عهده دارد. همانطور که می‌دانید رعایت ضوابط و استانداردهای کیفی در زمینه تعمیر لوازم خانگی بسیار مهم است بر همین اساس دیاکو سرویس ارائه دهنده خدمات ممتاز در تهران می‌باشد.

امروزه در دنیایی که ارتباطات همواره رو به سهولت می‌روند، استفاده از خدمات آنلاین کاملا رو به گسترش است. برای دریافت خدمات از نمایندگی گری نیاز نیست به سختی مراکز غیر معتبر مراجعه کنید بلکه تنها با ثبت درخواست در سایت دیاکو این امر شدنی است. پس از ثبت درخواست و ارائه توضیحات، در اسرع وقت از طریق واحد مربوطه با شما تماس گرفته خواهد شد. این موضوع که بتوانید در کمترین زمان ممکن به خدمات نمایندگی دسترسی پیدا کنید از جمله اهداف خدمات رسانی این شرکت است. همچنین این سرعت بدون توجه به موارد ملزوم فنی نبوده بلکه ضمانت تعمیر لوازم نیز برای آسودگی خیال مصرف کننده کولر گازی در پایان کار اعطا خواهد شد.

نمایندگی گری از همیشه به شما نزدیک تر است اگر با دیاکو سرویس پارس تماس بگیرید.

 

تماس با ما

نمایندگی گری

در شرق تهران

اگر ساکن مناطق شرق تهران هستید و نیاز به ارتباط با نمایندگی گری دارید؛ برای ثبت درخواست با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.


02177285053

نمایندگی گری

 در شمال تهران

اگر ساکن مناطق شمال تهران هستید و نیاز به ارتباط با نمایندگی گری دارید؛ برای ثبت درخواست با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.


02126249117

نمایندگی گری

در غرب تهران

اگر ساکن مناطق غرب تهران هستید و نیاز به ارتباط با نمایندگی گری دارید؛ برای ثبت درخواست با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.


02188443508

نمایندگی گری

در جنوب شرق تهران

اگر ساکن مناطق جنوب شرق تهران هستید و نیاز به ارتباط با نمایندگی گری دارید؛ برای ثبت درخواست با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.


02155075298


02136629727

نمایندگی گری

در مرکز تهران

اگر ساکن مناطق مرکز تهران هستید و نیاز به ارتباط با نمایندگی گری دارید؛ برای ثبت درخواست با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.


02136628660


02136629773

نمایندگی گری

در جنوب غرب تهران

اگر ساکن مناطق جنوب غرب تهران هستید و نیاز به ارتباط با نمایندگی گری دارید؛ برای ثبت درخواست با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.


02166570482


02144697847

سوالات متداول نمایندگی گری

نمایندگی گری چه خدماتی انجام می دهد؟

انجام خدمات سرویس، نصب و تعمیر انواع کولرگازی ایستاده، پرتابل، اسپلیت داکت کانالی، دیواری، کاستی و … توسط نمایندگی گری انجام می شود.

شرکت دیاکو چه خدماتی برای سرویس کولر گازی گری انجام می دهد؟

بله،در این شرکت تعمیر کولر گازی ال جی با کمک گرفتن از افراد با تجربه انجام می شود. می توانید با یک تماس از خدمات ارائه شده در این مرکز باخبر شوید.

5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *